Po sedmi puta najbolji u Hrvatskoj

Kolovrat: Lijepo je biti u društvu prvaka!

Grad Imotski s ponosom stoji uz svoje glazbare, koji već godinama u najboljem svjetlu predstavljaju grad diljem Hrvatske i Europe
727178275_122187280928832388_8648727106018492126_nFOTO: FB Luka Kolovrat

Imotski gradonačelnik Luka Kolovrat, posjetio je u četvrtak glazbare HPO Gradska glazba Imotski na redovnoj probi, kako bi im čestitao na još jednom uspjehu i sedmom osvajanju prvog mjesta na Susretu puhačkih orkestara Hrvatske.

-Grad Imotski s ponosom stoji uz svoje glazbare, koji već godinama u najboljem svjetlu predstavljaju naš grad diljem Hrvatske i Europe. Svakako treba pohvaliti rad kapelnika, profesora Ljubomira Glibote, koji i dalje u orkestru okuplja sve generacije. Ponosni smo što je upravo naš grad pravi rasadnik glazbenih talenata, koju uz rad i druženje u orkestru prihvaćaju prave vrijednosti, uključujući odgovoran odnos prema radu i obvezama, ali i uživanje u vrhunskom muziciranju koje je prepoznato diljem Europe- naglasio je Kolovrat uz poruku;

-Čvrsto vjerujem u daljnje uspjehe naših glazbara i od srca im zahvaljujem što nastavljaju pronositi ime i tradiciju našega grada.

HPO Gradska glazba Imotski
Ljubomir Glibota
Luka Kolovrat