Sjajna atmosfera u Pločama

MISLAV KAROGLAN, nakon plasmana u četvrtfinale Kupa: Bila je ovo stvarno lijepa fešta

Hajdukovci su do slavlja došli pogocima u drugom dijelu nakon niza propuštenih prilika i obrana domaćeg vratara Kalca koji je imao nekoliko sjajnih intervencija
Ploče: Jadran LP i Hajduk sastali se u osmini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupaZvonimir Barisin/PIXSELL

Nogometaši Hajduka su se 2:0 pobjedom u Pločama protiv domaćina Jadrana plasirali u četvrtfinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Hajdukovci su do slavlja došli pogocima u drugom dijelu nakon niza propuštenih prilika i obrana domaćeg vratara Kalca koji je imao nekoliko sjajnih intervencija.

-Prije svega čestitke igračima na pobjedi, Jadranu na organizaciji, bila je stvarno lijepa fešta. U kontekstu same igre, bili smo 70-ak minuta dobri, imali smo 6-7 stopostotnih šansi, opet nisam zadovoljan s nekim stvarima koje smo radili zadnjih minuta. Na nekim pozicijama nismo imali zamjene zbog ozljeda. Volio bih da smo zabili ono što smo trebali pa da nekim igračima smanjiti minute, ali što je tu je- kazao je Hajdukov trener Mislav Karoglan nakon utakmice u Pločama.