Završio MNT Kraljice Hrvata

Moskviću Grubine, Karinima drugi naslov bez borbe

Trojac Moskvić/Argus/Lolić u finalu je lakše od očekivanog svladala Aračić/Samčović kombinaciju 7:1
Moskvic-Argus-Lolic pobjednik KH 23 – 021 portal

Završeno je još jedno malonogometno izdanje „Kraljice Hrvata“ u Grubinama i vjerojatno zadnji ovoljetni malonogometni turnir u Imotskoj krajini. Titulu prvaka iz Grubina nosi trojac Moskvić/Argus/Lolić, ekipa koja je u finalu lakše od očekivanog svladala Aračić/Samčović kombinaciju 7:1 i koju s opravdanjem proglasiše glavnim favoritom turnira.

Od domaćih Jonjići su se uspjeli dohvatiti turnira djece odnosno Kupa tića pobijedivši susjedne Vukoviće 2:1. Branitelj naslova Zaobilaznica/Katanušić u zadnjim je minutama susreta izgubila treće mjesto od MNK Brela 3:2, a ono što pomalo baca ružnu sliku finalne večeri jest predaja meča bez borbe u finalu prezimena.

Žužuli nisu došli po šestu titulu, pa su Karini uzeli svoju drugu (prva 2018.) i umjesto finala prezimena odigrali revijalnu utakmicu s Državom Grubine za koju je zaigrao i svima poznati Damir Kujundžić iz Hong Konga.