Mračaju uzlet iz Stobreča, Vinjanima sedmica u mreži

Imotski predstavnici u 1. ŽNL imali su šarolike rezultate u subotu na turneji po Dalmaciji
Val – Kamen – izvještaj 021 portal

Imotski predstavnici u 1. ŽNL imali su šarolike rezultate u subotu na turneji po Dalmaciji. Najbolje je prošao Mračaj iz Runovića slaveći u Stobreču protiv Primorca 1:0. Vodanović je odlučio pobjednika već u 6. minuti susreta, dok je Primorac prema informacijama promašio 11-terac.

Izdrži li Mračaj još dva kola neporažen, mogao bih se izvući iz zone ispadanja što se ne bi moglo reći za Vinjane, koji su nokautirano prošli u Trogiru sa sedam komada u mreži Kukulja (7:1).

Hoće li se Vinjani uspjeti izvući, ostaje vidjeti. Raspored im baš nije naklonjen. Imotski je također izgubio na gostovanju kod Vala u Kaštel Starom 2:0 i potvrdio daljnju krizu, dok je Mladost iz Prološca pogotkom Danijela Češljara u zadnjim minutama izvukla bod u Tučepima protiv Jadrana (1:1).

Ostali rezultati 24. kola 1. ŽNL: GOŠK Kaštela – Omladinac 1:1, Jadran KS – Postira 3:1.