NOGOMET: Imotskom i Mračaju pobjeda, debitirali Nenadić i Vištica

Nogometaši Kamena ni u drugoj pripremnoj utakmici nisu došli do pobjede
Pobjeda Imotskog

Nogometaši Kamena ni u drugoj pripremnoj utakmici nisu došli do pobjede. Bolji od njih na Gospinom docu bio je nekadašnji drugoligaš Imotski.

Iako je Kamen krenuo dobro i u 13. minuti došao do pogotka, primio je na kraju četiri komada, baš kao i u Posušju protekli vikend. Krištić je Kamen doveo u vodstvo preko odličnog loba vratara s oko 20 metara i držao vodstvo sve do 44.minute, da bi tada na 1:1 izjednačio Pijanović.

Do 52. minute Kamen je izgledao dobro. 21-godišnji Filip Nenadić (prema informacijama igrač na posudbi), prvi je put obukao dres Kamena, a za vratara Imotskog bio je opasan izravno u dva navrata pokazavši kako bi Crnima mogao biti koristan, no sve to bilo je na kraju bezopasno za domaćina. Lopta nije u mreži. Kad već nisu pogodili, kazna stiže s druge strane. Uvijek raspoloženi Mario Šimić sve je sam napravio unutar 16-terca i pogodio za vodstvo Imotskog 2:1. Taj pogodak kao da je malo razbudio Kamen, pa su i Nenadić i kapetan Branimir Kujundžić priprijetili domaćinu, no ostalo je samo na tome. Pogodak Josipa Kutleše za 3:1 u 64.minuti ugasio je nade Crnima, a kao šlag na tortu i pobjedu Imotskog dobro je došao pogodak za konačnih 4:1 od strane bivšeg igrača Kamena Marina Vuksana u 70. minuti.

U prijateljskom susretu između Vinjana i Mračaja, Mračaj je na Dovici odnio pobjedu. Bilo je 3:2 na kraju. Recimo i to kako je za Mračaj debitirao iskusni stoper i bivši igrač NK Ljubuškog Veselko Vištica. Po reakcijama iz kluba, Mračaj je dobio pravo pojačanje u obrani.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
NK IMOTSKI – NK KAMEN 4:1
STRIJELCI: 0:1 Krištić (13), 1:1 Pijanović (44), 2:1 Šimić (52), 3:1 Kutleša (64), 4:1 Vuksan (70).