NOGOMETNA FEŠTA U KAŠTEL GOMILICI: Hajduk bolji od GOŠK-a

Kombinirana momčad koju je na teren izveo trener Jens Gustafsson pobijedila je rezultatom 3:1
IMG_6256-155305555

Prijateljski susret pred nešto više od sedamsto gledatelja na stadionu u Kaštel Gomilici odigrali su Bijeli sa sportskim prijateljima iz GOŠK Kaštela. Kombinirana momčad koju je na teren izveo trener Jens Gustafsson pobijedila je rezultatom 3:1, a u utakmici smo mogli vidjeti niz vrlo dobrih prilika na obje strane.

Poveo je Hajduk u 23. minuti nakon što je Ćubelić sjajno ubacio, a Brkljača još bolje ispratio njegov centaršut te iz voleja poslao loptu u mrežu. Na 2:0 povećao je u 57. minuti Ljubičić koji je neometan primio loptu nakon odličnog ubačaja Hrgovića te iz prve pogodio u desni vratarev kut s nekih 13 metara. Smanjio je domaćin na 2:1 pogotkom Maretića samo dvije minute kasnije. Ubacio je Jozinović pred vrata, Čubrilo je pucao glavom, odbio je vratar Silić, ali na odbijanac je prvi došao Maretić koji šalje loptu u mrežu.

Konačni 3:1 postavio je Domančić u 71. minuti susreta. Pucao je Brkljača s ruba šesnaesterca, vratar domaćih je uspio na kratko obraniti i odbiti, ali samo do mladog napadača Bijelih koji pogađa mrežu i postavlja konačni rezultat utakmice.