Poraz Omišana na startu Elitne runde

Olmissum ispustio dva gola prednosti protiv Palme Futsal

Palma Futsal je slavila s 5:3, nakon što su Omišani u 11. minuti imali vodstvo od 2:0
Omiš: Druga utakmica finalne serije 1.HMNL između Olmissuma i Futsal DinamaMiroslav Lelas/PIXSELL

U ogledu prvog kola skupine D Elitne runde futsalske Lige prvaka, hrvatski doprvak Olmissum poražen je od Palme Futsal 5-3, koja je i domaćin turnira.

Domaćin je do pobjede stigao preokretom, nakon što je Olmissum golovima Kusture i Sekulića poveo s 2:0 u 11 minuti. U 12. minuti je Rivillos smanjio na 1-2, a preokret je uslijedio početkom drugog poluvremena. Oledghobad je postigao dva, a Gordillo jedan pogodak za 4-2 španjolskog sastava. Do kraja susreta za Olmissum je pogodak zabio Bukovec, a za Palma Futsal još jednom Gordillo.

U četvrtak, s početkom u 16 sati, Olmissum će igrati protiv ukrajinskog Hita ogled drugog kola.