Slavlje na domaćem parketu

Olmissum na startu Lige prvaka svladao Ayat

Vrlo važnu pobjedu ostvarili su Omišani koja ih je približila prolasku među 16 najboljih u Ligi prvaka
Omiš: UEFA Futsal Liga Prvaka, Grupa 1: Ayat – MNK OlmissumZvonimir Barisin/PIXSELL

Hrvatski doprvak u futsalu, Olmissum ostvario je pobjedu u prvom kolu skupine 1 Glavne runde Lige prvaka. Na domaćem terenu u Omišu svladali su kazahstanski Ayat 3-2.

Jeremy Bukovec doveo je Olmissum u vodstvo krajem prvog dijela, a Kazahstanci su izjednačili golom Luana Marcela u 25. minuti. Potom je u 28. i 29. minuti dva gola dao Antonio Sekulić i kasnije se pokazalo postao igrač odluke. Do kraja je Ayat uspio tek smanjiti na 2-3 pogotkom Lucasa Iana četiri minute prije kraja, ali je hrvatski predstavnik u završnici izdržao suparničke nalete i time upisao vrlo važnu pobjedu.

U četvrtak Olmissum u drugom kolu svoje skupine igra protiv ukrajinskog Hita, a utakmica počinje u 20 sati.