Pobjeda Hajduka za kraj velike fešte u Zadru

Cjelodnevna fešta u Zadru završila je utakmicom Zadra i Hajduka pred 2500 gledatelja
2021-10-09-21-54-2861-Foto: Miro Gabela / hajduk.hr

Cjelodnevna fešta u Zadru završila je utakmicom Zadra i Hajduka pred 2500 gledatelja. Hajduk je uvjerljivo pobijedio, gosti su u svakom poluvremenu postigli po tri pogotka.

Nakon pola sata igre semafor je pokazivao 0:2, lijepe ubačaje Darija Melnjaka s lijeve strane u mrežu su glavom uputili najprije Dimitros Diamantakos, a potom i Nikola Katić. Najljepši pogodak postigao je minutu prije kraja prvog dijela Marco Fossati. On je iz slobodnog udarca s 25 metara izvrsnim udarcem pogodio lijeve rašlje nemoćnog Jakova Pinčića.

U nastavku je mrežu domaćih još jednom zatresao Diamantakos te potom Alexander Kačaniklić i Jan Mlakar. Domaćin je u finišu pokušao doći do počasnog pogotka, ali je rezultat ostao nepromijenjen.