Pobjeda Imotskog u Ivanbegovini

Momčad Kamena nije dobro ušla u pripreme uoči početka nove sezone u 3.HNL-jug
Kamen – Imotski prijateljska 2

Momčad Kamena nije dobro ušla u pripreme uoči početka nove sezone u 3.HNL-jug. Na svom terenu u Ivanbegovini u srijedu su izgubili od Imotskog 3:1.

Premda je po njih dobro krenulo, nakon svega dvije izgledne prilike prvo preko Marina Jonjića u 7. minuti kada je pogodio vratnicu s oko 20 metara, potom i u 12. minuti preko Branimira Kujundžića čiju loptu brani Bilopavlović, a za akciju je opet zaslužan Jonjić, možda i ponajbolji igrač domaćih u ovoj utakmici, Kamen gubi samopouzdanje što vješto koriste gosti iz Imotskog u 21. minuti preko Brečića, koji je odlično opalio s vrha 16-terca, a Barbić srećom reagirao i obranio.

Tu gosti nisu stali te sedam minuta poslije preko Stanka Topića dolaze do vodstva 1:0, pogodak sličan onome na utakmici između Sheriffa i Dinama za 2:0 u Tiraspolu. Nakon odlične lopte raspoloženog Brečića, u dvije minute Kamen je razmontiran, a Max Grbavac povisuje na 2:0.

U 55. minuti Dumančić se pobrinuo za asistenciju i smanjenje rezultata, a Jonjić je pogodio za 2:1. Kamenova nadanja za izjednačenje nisu dugo trajala. Ivan Nedjeljko Peko pogodio je odličnim dalekometnim udarcem četiri minute poslije i tako presudio pobjednika ovog prijateljskog susreta u Ivanbegovini. 3:1 za Imotski.

Do kraja susreta i samo dvije minute nakon presudnog pogotka Ivana Nedjeljka Peke, Kamen bilježi još jednu vratnicu Marina Jonjića i još jednu obranu vratara Imotskog Bilopavlovića Branimiru Kujundžiću.