Pobjeda Mračaja u Vinjanima

Prolaz u daljnje natjecanje kupa osigurao je Mračaj minimalnom pobjedom od 1:0 pogotkom Petra Biočića u 55. minuti
IMG-20200216-WA0001

U susretu prvog kola županijskog kupa odigranog u Vinjanima Donjim snage su odmjerili NK Mračaj i domaćin NK Vinjani. Prolaz u daljnje natjecanje kupa osigurao je NK Mračaj minimalnom pobjedom od 1:0 pogotkom Petra Biočića u 55. minuti.

U susretu bez izglednijih prilika spretnijim i sretnijim pokazali su se gosti iz Runovića. Pobjedu gostima donio je u 55. minuti Petar Biočić nakon solo akcije u kojoj je prevario dvojicu čuvara i s 8 metara iz kosa neobranjivo poslao loptu u suprotni kut nemoćnog vratara domaćih.
Veliku šansu za izjednačenje Vinjani su imali u 75. minuti kada nakon kornera udarac glavom domaćeg igrača odlično brani vratar gostiju. To je bio i kraj većim uzbuđenjima na utakmici dvaju susjednih sela u kojoj su se na kraju malo boljim pokazali gosti iz Runovića.