Kup općine Podbablje u Drumu

Podbablje priredilo iznenađenje, Ivanbegovina uvjerljivo protiv Krivodola

Sam domaćin u utakmici otvaranja Drum razočarao je protiv susjeda iz Podbablja Gornjeg, koji su se za jedan od najuzbudljivijih ljetnih malonogometnih turnira očito dobro pojačali i priredili za sada jedino iznenađenje turnira
Drum-Podbablje turnir općine otvaranje24 – 021 portal

Krenulo je 11. izdanje malonogometnog kupa općine Podbablje, kup sv. Petra u Drumu. Dobro da kiša nije bila veća, a i ono malo što je palo stvaralo je igračima teže uvjete za igru u zelenoj Fratrovoj ogradi. Sam domaćin u utakmici otvaranja Drum razočarao je protiv susjeda iz Podbablja Gornjeg, koji su se za jedan od najuzbudljivijih ljetnih malonogometnih turnira očito dobro pojačali i priredili za sada jedino iznenađenje turnira.

Pogodaka nije nedostajalo. Preko nekadašnjeg i iskusnog napadača Croatije iz Zmijavaca Ante Ćapina Podbablje je povelo 1:0 dosta rano. Mladi mu imenjak Ante Šućur pobrinuo se za još dva pogotka do kraja poluvremena, dok je Zvonimir Perkušić zabio jedini pogodak za Drum, pa se na poluvrijeme otišlo s 3:1 u korist Podbablja. Prethodno je domaćin imao odličnu šansu pogodivši gredu.

Početkom drugog poluvremena Perkušić smanjuje na 3:2, Ćapin je opet precizan za 4:2, Šušnjar euro pogotkom smanjuje na 4:3, da bi Ćapin pred sam sučev zvižduk upisao hattrick za konačnih 5:3 i tako odveo svoje Podbablje u polufinale (najvjerojatnije Ivanbegovini), koja se u drugom susretu četvrtfinalne večeri raspucala protiv susjednog Krivodola. U susretu župe sv. Ane, završilo je 7:1 u korist trostrukih prvaka i šesterostrukih finalista ovog turnira.

Večeras (srijeda) gledamo i preostala dva susreta u kojem se pored Podbablja i Ivanbegovine traže još dva putnika u polufinale. Od 21 sat na rasporedu je repriza prošlogodišnjeg finala između Hršćevana i Grubina, a u 22 sata snage će odmjeriti Kamenmost i Poljica.