Pogodak Ljubičića u pobjedi LASK-a

Ljubičić je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Efthymios Koulouris
294738044_10158650370461860_5840013866926070973_n

U susretu 1. kola austrijskog nogometnog prvenstva LASK je pobijedio Austriju Klagenfurt s 3-1, a treći pogodak za domaći sastav zabio je hrvatski nogometaš Marin Ljubičić.

Mladi 20-godišnji napadač je ovoga ljeta napustio Hajduk i otišao na posudbu u austrijski LASK i sjajno je krenuo u novu sezonu. U premijernom nastupu za LASK zabio je u prijateljskoj utakmici protiv rumunjskog Rapida (2-0), potom je postigao tri gola u susretu 1. kola Kupa protiv trećeligaša Schwaza (9-1), da bi na otvaranju prvenstva postigao pogodak i upisao asistenciju protiv Austrije Klagenfurt.

LASK je poveo u 14. minuti kada je Ljubičić više sretno nego spretno asistirao Keitu Nakamuri za 1-0. U 28. minuti Thomas Goinger je zabio za 2-0, da bi u 49. minuti Ljubičić pogodio za 3-1 na asistenciju Nakamure koji je uzvratio Ljubičiću za asistenciju kod prvog gola.