Poraz Hajduka II na gostovanju kod Rudeša

Druga momčad Hajduka poražena je na gostovanju kod Rudeša rezultatom 4:2
2020-11-25-15-27-7441-Robert Matić/hajduk.hr

U zaostaloj utakmici 7. kola Druge HNL druga momčad Hajduka poražena je na gostovanju kod Rudeša rezultatom 4:2.

Rudeš je poveo već u 11. minuti pogotkom Burića iz slobodnog udarca s 25 metara. Nakon pogotka igra je do poluvremena bila ravnopravna, ali bez velikih prigoda.

Utakmica je odlučena u prvih 10 minuta drugog poluvremena. Nakon samo dvije minute Rudeš povećava vodstvo. U šesnaestercu Bijelih oboren je Šehić, a Burić je precizan s bijele točke i po drugi put se upisuje u strijelce. U 55. minuti Darius Daniel Jalinous šutira iskosa s 14 metara i pogađa bliži kut za 3:0. Lopta je najprije pogodila vratnicu, odbila se u leđa vratara Hajduka i potom završila u mreži, pa je ovo u zapisniku zavedeno kao autogol Sentića.

U 58. minuti velika prilika za Hajduk II, prošao je Kreković po lijevoj strani, a potom dva njegova suigrača nisu uspjela ubaciti loptu u mrežu. U istoj minuti u šesnaestercu domaćih je oboren Tonio Teklić, ali sudac pokazuje da se igra nastavi. U 62. minuti sam je pred Sentića izbio Toni Kolega, ali se spetljao s loptom i dozvolio obrani gostiju da otkloni opasnost. Četvrti gol za domaće postigao je Abdurahimi u 80. minuti.

Poraz Hajduka II ublažio je Chinedu s dva pogotka. Prvi je postigao u 81., a drugi pred sam kraj utakmice u 92. minuti.