Poraz Hajduka II u Zaprešiću, Dugopolje uvjerljivo protiv Solina

Trećom pobjedom u nizu Dugopolje je došlo na diobu prvog mjesta
NK-Dugopolje-stadion-Hrvatskih-vitezova-1

U 16. kolu Druge HNL Inter je na svom terenu svladao drugu momčad Hajduka rezultatom 3:1.

Momčad trenera Marija Despotovića povela je u 22. minuti golom Leona Krekovića. Inter je do preokreta došao iz dva kornera, oba puta domaći su bili precizni nakon skoka i šuta glavom. Izjednačio u osmoj minuti drugoga dijela Bruno Zdunić, a potom je u 65. minuti domaće u vodstvo doveo Nikola Soldo.

Konačan rezultat postavio je u 71. minuti pogotkom s bijele točke Lovro Dobrić, nakon prekršaja u šesnaestercu vratara Bijelih Ivana Ninčevića. Hajduk II od 80. minute je igrao s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona u svlačionicu morao Vicko Ševelj.

U dvoboju dalmatinskih klubova Dugopolje je na stadionu Hrvatskih vitezova svladalo Solin su uvjerljivih 3:0. Strijelci za slavlje domaćih bili su Dago, Balić i Javorčić. Ovom pobjedom, trećom u nizu, Dugopolje je došlo na diobu prvog mjesta na tablici.