Premijerni pogodak Stipe Biuka za Los Angeles

Split: Prva utakmica 3. pretkola UEFA Konferencijske lige HNK Hajduk – Vitoria SCMiroslav Lelas/PIXSELL

Stipe Biuk, 20-godišnji hrvatski nogometaš i donedavni član Hajduka, postigao je premijerni pogodak u dresu svoje nove momčadi Los Angelesa.

U ogledu trećeg kola MLS lige Los Angeles je pred svojim navijačima pobijedio New England s uvjerljivih 4-0. Gabonac Bouanga je postigao uvodna dva pogotka za domaći sastav. Potom je Tillman u 83. minuti bio strijelac za 3-0, a sve je zaključeno golom mladog hrvatskog U21 reprezentativca u 96. minuti.

Kontranapad Los Angelesa okončan je tako što je Biuk iz blizine nekako ugurao loptu u suparničku mrežu.

Kako je Biuk napustio Poljud bila je ovo njegova prva utakmica u dresu Los Angelesa koju je odradio od početka do kraja te premijerni pogodak.