Proložani i Imoćani podijelili bodove

Mladost – Imotski

U susjednom derbiju 7. kola 1.ŽNL igranom u Prološcu, Mladost i susjedni Imotski podijelili su bodove na Šarampovu nakon 90 minuta – 2:2.

Mladost je povela pogotkom Rake već u 6. minuti i držala to vodstvo sve do 76.minute, kada je donedavni igrač Kamena Jakov Lučić povisio na 2:0. Za odličnu akciju pobrinuo se Mario Šimić prošavši lijevu stranu, nabacio, a Lučić u trku ubacio loptu u mrežu. I kada se činilo kako će Mladost doći do novih bodova, gosti iz Imotskog pred sam kraj utakmice dolaze do izjednačenja. U 82. minuti nakon korner lopte Šabića, Max Grbavac smanjuje vodstvo na 2:1, da bi četiri minute poslije točnije u 86. minuti Ante Grizelj podijelio bodove i postavio konačnih 2:2.

Utakmicu je obilježio sudar dvojice suigrača Mladosti u jednoj akciji, koji su morali na malo šivanje u obližnji Imotski. Srećom, sve je dobro prošlo.