Prvijenac imotskog Vlaovića u Kaštelima, Kamen se nanovo brusi

Velika pobjeda Kamena pred veliku domaću utakmicu sa Zadrom idućeg vikenda
Gošk Kaštela – Kamen – 021 portal

Grub teren, gruba igra s puno oštrih startova. Ne, to nije bila još jedna ljepotica za gledanje, naročito od pete do 15-te minute. Prizor za što brži zaborav između Bauka i Karamana u Kaštel Gomilici, ali i samih protivnika. Međusobni sudar glavama primorao je na intervenciju Hitne pomoći te su obje momčadi bile prisiljene na izmjene.

Marković je dostojno zamijenio Bauka, Butorović Karamana, kojem želimo što brži oporavak. Trenutak koji je usmjerio utakmicu. Domaćin pod šokom viđenog nije zapucao prema Guću do 35. minute. Bučić se okušao na prvi i jedini udarac GOŠK-a tijekom prvog dijela. Guć je to lagano pokupio. Kamen dobar na jednom od lošijih terena u ligi. Prvo dobar prodor Mira Kovačića u 25. minuti kroz lijevu stranu do kaznenog prostora, potom dobar šut Marinovića u 38. minuti s vrha 16 metara. Oba puta dobro je intervenirao Ninčević. Drugi dio nešto siromašniji po pitanju prilika do 93 minute.

Iako su lopte kod domaćina prema Guću išle većinski preko iskusnog Jozinovića, GOŠK je opasno zaprijetio samo u 51.minuti kada se Franolić oko kaznenog prostora odlučio na šut, Guć odlično reagira. Žužul i kapetan Branimir Kujundžić odradili su lavovski posao u obrani Kamena. Kad je sve već mirisalo na još jednu podjelu plijena, Marinović je primio loptu na sredini terena, potom pobjegao svojim čuvarima, prebacio loptu preko Ninčevića i slavlje Kamena na igralištu „Jure Bakotića“ može početi – 0:1.

Ostali rezultati 21. kola 3. NL Jug: Split – Junak 0:1, Zagora – Sloga 1:0, Neretvanac – Zmaj Makarska 2:0, Vodice – Uskok Klis 0:3 i Uranija – GOŠK Dubrovnik 2:0