Pula u finalu, Olmissum i Novo Vrijeme igraju majstoricu

Omišani su uzvratili Novom Vremenu te su u Makarskoj slavili 3-1
277789088_5169339449776652_811054369582641183_nFacebook MNK Novo Vrijeme

Prvi finalist ovosezonskog doigravanja u 1. HMNL je Futsal Pula. Suparnika pulski sastav još čeka jer će aktualni prvak Olmissum i Novo Vrijeme igrati treću, odlučujuću utakmicu.

Nakon domaće pobjede Futsal Pula je slavila i u gostima protiv Squarea. Pobijedila je u Dubrovniku s 4-3. Imala je Futsal Pula vodstvo od 4-1 nakon golova Deana Moravca, Luketina, Mataje i Baisela. No, Square je uspio završnicu utakmice učiniti dramatičnom. Prvo je Hrkać smanjio na 2-4, dok je 33 sekunde prije kraja Duvančić zabio svoj drugi gol na susretu za 3-4. Ali, vremena ni prilike za odlazak u produžetak Square više nije imao.

Novo Vrijeme je u prvom susretu slavilo u Omišu protiv prvaka Olmissuma, no Omišani su uzvratili te su u Makarskoj pobijedili 3-1. Nakon prvog poluvremena je rezultat bio 1-1. Gol za Novo Vrijeme je dao Jelavić, a za goste Dickson. Utakmica je odlučena u posljednjih deset minuta, a strijelci su za Olmissum bili Perišić i Sekulić.