Hajduk na -7 od Rijeke

Razočarani Karoglan: Imali smo više šansi, no promašili smo ih

Poraz Hajduka na rasprodanom Poljudu od Dinama
Split: Trener NK Hajduk Mislav Karoglan na konferenciji za medijeIvana Ivanovic/PIXSELL

Hajduk je porazom od Dinama na rasprodanom Poljudu ostao na velikih sedam bodova zaostatka za vodećom Rijekom. Dinamo je slavio s 1:0, a pogodak odluke u 38. minuti postigao je Bruno Petković.

-Prvo poluvrijeme protiv vjetra, plan je bio uzeti posjed, imali smo više šansi. Ključna točka bila je ne dopustiti Petkoviću i Baturini okret unutra, mi pustimo iz relativno bezopasne situacije da se Petković okrene. Mi smo imali zicer Moufija, šanse Kalinića, Moufija… Derbi se nekad riješi na polupriliku. Ne znam kad je Hajduk imao u derbiju pet velikih prilika- rekao je nakon utakmice trener Hajduka Mislav Karoglan uz poruku;

-Dok ima matematike, mi vjerujemo u naslov prvaka. Više ne ovisimo o sebi, Dinamo i Rijeka moraju izgubiti bodove.