Croatia ostala neporažena na Poljudu

Mrkonjić je doveo goste u vodstvo, a Diamantakos je izjednačio s bijele točke
2020-06-25-12-36-6920-hajduk.hr

Drugi test u sklopu priprema za proljetni dio sezone nogometaši Hajduka odradili su protiv drugoligaša Croatije iz Zmijavaca na glavnom terenu poljudskog stadiona i odigrali 1:1.

Croatia je povela u 16. minuti utakmice kada nakon dobre akcije Mrkonjić izlazi sam ispred Kalinića i mirno prebacuje vratara Hajduka za vodstvo gostiju od 1:0, koje su držali do 54. minute. Tada je Šuto igrao rukom u svom šesnaestercu, a sudac Majstrović pokazao je na bijelu točku koju je sigurno izveo Diamantakos i postavio, pokazalo se konačnih 1:1.

Utakmica protiv Croatie bila je i posljednji test Bijelih u okviru zimskih priprema. Prvu prvenstvenu utakmicu u proljetnom dijelu sezone Hajduk igra sljedećeg petka kada u sklopu 17. kola HT Prve lige gostuju kod Šibenika na Šubićevcu.