Remi Mračaja i Zmaja u Runovićima

20200229_153724 (1)

Nakon zimske stanke ovaj vikend nastavljaju se natjecanja Prve županijske nogometne lige susretima 14. kola.

U prvom proljetnom kolu u Runoviću NK Mračaj ugostio je HRNK Zmaja iz Makarske i odigrao 1:1.

Gosti su poveli već na samom početku utakmice nakon jedne duge lopte koja pada u šesnaesterac Mračaja, domaći lose reagiraju i lopta dolazi do Marina Vuksana koji pogađa za 1:0 Zmaja u 6. minuti.

Bolju igru u drugom poluvremenu Mračaj je okrunio pogotkom petnaestak minuta prije kraja kada nakon dobrog proigravanja Ivan Ćapin izlazi sam pred golmana gostiju i pogađa za 1:1.

Ovim bodom Mračaj je ostao na 11. poziciji prvenstvene ljestvice sa 17 bodova, dok se Zmaj nalazi na trećoj s 23.