Rijeku sekunde dijelile od pobjede

Rijeka u sudačkoj nadoknadi ostala bez pobjede u Solunu
No 1215957UEFA CONFERENCE LEAGUE / ΠΑΟΚ - ΡΙΕΚΑ/PIXSELL

Nogometaše Rijeke sekunde su dijelile od pobjede nad PAOK-om na gostovanju u Solunu, ali je prva utakmica doigravanja za Konferencijsku ligu završila 1-1 te će Riječanima za plasman u grupnu fazu ovog natjecanja biti potrebna pobjeda za tjedan dana u uzvratu na Rujevici.

Rijeka je do vodećeg pogotka došla u 33. minuti, kad je preciznim i snažnim udarcem s više od 20 metara mrežu pogodio Ivan Lepinjica. Sve do posljednje minute sučevog dodatka u drugom dijelu Riječani su držali prednost, a tada je nakon ubačaja iz kuta lopta pogodila braniča Rijeke Niku Galešića i od njega se odbila u mrežu za konačnih 1-1.

Rijeka ima aktivan rezultat za uzvrat na Rujevici koji je na rasporedu za tjedan dana, ali ostat će žal za nesretno primljenim pogotkom, ako Riječani pred svojim navijačima ne uspiju pobijediti Grke i plasirati se u grupnu fazu Konferencijske lige.