Šibenik 1983 priredio još jednu senzaciju, u lutriji “šesteraca” izbacili Novo vrijeme

Nakon što je četvrtfinalu izbacio Futsal Dinamo, Šibenik 1983 je priredio još jedno veliko iznenađenje pobijedivši osvajača dvostruke krune.
Zagreb: Slavlje igra?a Šibenika 1983 nakon pobjede i plasmana u finale Hrvatskog malonogometnog kupaSanjin Strukic/PIXSELL

U finalu hrvatskog Futsal kupa igrat će Šibenik 1983 i Futsal Pula Stanoinvest. Drugoligaš Šibenik 1983 u polufinalu je pobijedio aktualnog osvajača dvostruke krune Novo Vrijeme nakon boljeg raspucavanja šesteraca, dok je u prvom polufinalu Futsal Pula pobijedila MNK Murter sa 6-3.

Nakon što je četvrtfinalu izbacio Futsal Dinamo, Šibenik 1983 je priredio još jedno veliko iznenađenje pobijedivši osvajača dvostruke krune. Novo Vrijeme je vodilo 1-0 i 2-1, no Šibenik se oba puta vraćao, pa je pitanje pobjednika razriješeno šestercima.

Makarani su poveli u 16. minuti golom Jeffersona Brena, izjednačio je Vinko Jurković u 33. minuti, da bi minutu kasnije Rafinha vratio Novo Vrijeme u novu prednost. Na konačnih 2-2 postavio je Nikola Badrov u 35. minuti.

Prilikom raspucavanja za Šibenik su zabili Duje Bajrušović, Mario Žumberac i Mihovil Protega, dok su u suparničkim redovima promašili Vedran Kazazić, Rafinha i Toni Jelavić.