Solin Croatiji nanio četvrti uzastopni poraz

U posljednje četiri utakmice nogometaši Croatije nisu postigli zgoditak, a kapitulirali su 9 puta
130838255_3648958315142392_2733613615712651348_oNK Croatia Zmijavci

Ne pamtimo ovakav crni niz Croatije, četiri poraza u nizu bez postignutog gola. U posljednjih sedam utakmica ostvarena je tek jedna pobjeda, jedan remi i pet poraza.

Prije mjesec dana u 9. kolu u Zmijavcima je pao Jarun, Jonjić je pogodio u 94. minuti. Prethodno je Gudelj obranio kazneni udarac u 78. minuti kod rezultata 1:1, već se i tu vidjelo da izvedbe nogometaša Croatije padaju u odnosu na nekoliko predstava iz rujna, piše Dalmatinski nogomet.

Kriza igre u Zmijavcima traje duže vrijeme, mjesec i pol, a momčad sad “plaća” posljedice iz ljetnih dana. Podsjetimo se, Croatia nije znala hoće li igrati Prvu ili Drugu NL, prave pripreme su trajale petnaestak dana što je nedovoljno za ovaj rang natjecanja.

Solin je u posljednje tri godine postao crna mačka za Zmijavčane, a već ove sezone su ih pobijedili tri puta. Uz dvije prvenstvene pobjede, bolji su bili i na Memorijalu Marijan Šuto Mrma. Navijače peče i svibanjski poraz u Županijskom kupu 8:2, a ukupno Solin u posljednje tri godine ima deset uzastopnih pobjeda protiv Croatije.

–Znali smo kako će utakmica s odličnom momčadi Solina biti čvrsta i tvrda te da će odlučivati detalji, reći će dan poslije utakmice u kojoj je Croatia izgubila s minimalnih 1:0 Rikardo Bagadur.