Šušnjara s Kamenom i dalje čini čuda, slavlje Proložana na Braču

Kamen je sedmu utakmicu zaredom neporažen
Sloga – Kamen – izvještaj 021 portal

Baš kao i jesenas u Ivanbegovini završilo je u Mravincima kod Sloge – 0:0. Mreže se nisu tresle, Kamen je sedmu utakmicu zaredom neporažen i bez petorice standardnih. Zbilja impresivan scenarij kojeg uspješno i uporno piše Goran Šušnjara na klupi Crnih. Ako tako nastavi do kraja, sigurno će ući u anale najuspješnijih trenera tog kluba. Bez pogodaka, dakle, premda je bilo šansi za obje momčadi.

Već u prvoj minuti Pezo je probio lijevu stranu za domaćine, obrana Barbića. Kamen odgovara u 8 i 9.minuti prvo preko Pirića, potom i kapetana Kujundžića. Oba puta uhvatio je Brdar. U 31. minuti Slugan prijeti iz prekida, izravan šut prema lijevoj stativi, Barbić je siguran. Pet minuta poslije Marčić je sve napravio za pogodak, Branimir Kujundžić loptu šalje u ruke Brdaru. Početkom drugog dijela Sloga je više pritiskala obranu Kamena. Tako su Pezo i Radić kreirali akciju u 54. minuti, Ćelić to gleda i prati, Barbić brani. U 63. minuti Radić je opet priprijetio vratima Kamena, gužva je oko Barbića, koji sjajno intervenira i odbacuje loptu iznad svojih vrata.

Najbolja šansa za Kamen zbila se u 67. minuti kada Kilić s 20 metara pogađa stativu Brdara. Malo je nedostajalo za pogodak. U 75.minuti akciju je za Nenadića kreirao mladi i odlični Igor Lasić, koji zaslužuje sve pohvale kao starter i igrač u zahtjevnoj utakmici. Sigurno će ju pamtiti. Nenadić je u ovoj utakmici bio neprepoznatljiv, pa lopta poslije Lasićeve asistencije završava tek pored gola Brdara. 89.minuta, Radić je pokušao iz trećeg puta s nekih 8 metara, Barbić loptu hvata rukama. Kamen ima razloga za daljnju feštu.

Od ostalih utakmica izdvajamo pobjedu Hrvaca nad Uskokom 2:1. Sinjski Junak slavio je u Posedarju protiv Hrvatskog viteza 4:0, Zmaj u Makarskoj nad Neretvancem 1:0. Split je na Parku mladeži pobijedio Uraniju 3:0, dok je OSK u Dubrovniku izgubio od GOŠK-a – 3:0.
U zadnjoj utakmici 18. kola 1. ŽNL, Mladost je slavila na Braču kod Postire – 1:0 pogotkom Bonovila.