3. HNL-JUG: Jadran iz Ploča slavio i u Biogradu, poraz Kamena u Posedarju

Kompletirano je 4. kolo 3. HNL Jug
119685132_3462926130434085_3669719893293061826_nHNK Hrvatski Vitez Posedarje (Facebook)

Kamen je gostovao u Posedarju kod Hrvatskog viteza te je upisao poraz od 3:1. Hrvatski vitez poveo je u 17. minuti pogotkom Josipa Brkića da bi pred kraj prvog poluvremena u 42. minuti susreta poravnao Branimir Kujundžić na 1:1. U drugom poluvremenu domaći su postigli još dva pogotka. Za 2:1 pogodak je postigao Denis Remšak u 58. minuti, a konačni rezultat Roko Jurić u 87. minuti.

Jadran iz Ploča nastavio je s vrlo dobrim igrama na startu nove sezone, pa je tako u dvoboju četvrtog kola slavio u Biogradu protiv Primorca 3:1. Nezaustavljiv je za domaću obranu bio Abel Kalfić koji je postigao sva tri pogotka.

Zmaj je u Blatu s 2:0 svladao Hrvace, a za trenutačno drugoplasiranu momčad na ljestvici oba je pogotka postigao Jakov Marinović. Dobru formu nastavio je i dubrovački GOŠK koji je na svom terenu pobijedio Uraniju s 2:1, a oba pogotka za domaćina postigao je Baldo Cicijelj.

Uskok je uvjerljivo s 3:0 pobijedio Neretvanac golovima Teklića, Radovnikovića i Pandže.