3. HNL-JUG: Povratak Jadran Luke Ploče na vrh ljestvice, uvjerljive pobjede Uranije i Zagore

Kompletirano je osmo kolo Treće HNL Jug
120840951_3519730254753672_303049082355430418_nHNK Hrvatski Vitez Posedarje

Kompletirano je osmo kolo Treće HNL Jug u kojem se, nakon remija Hrvaca u Opuzenu, Jadran Luka Ploče vratila na vrh prvenstvene ljestvice.

Jadran Luka Ploče ponovno se vratila na vrh ljestvice nakon pobjede od 1:0 u Blatu protiv Zmaja. Jedini pogodak na utakmici postigao je Raič u 44. minuti.

Hrvace su u Opuznu protiv Neretvanca vodile sve do 90. minute pogotkom Plavše. Izjednačenje i bod domaćinu donio je Deak iz jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi.

Uvjerljive pobjede upisali su Urania i Zagora. Urania je s 4:1 svladala OSK, dok je Zagora na gostovanju u Posedarju kod Hrvatskog viteza upisala pobjedu od 3:1.

Urania je s uvjerljivih 4:1 svladala OSK. Dva gola je postigao Vidović, a po jedan su dodali Brnić i Sikira.

Prvu pobjedu u sezoni upisale su Vodice koje su na domaćem terenu svladale Zmaj iz Makarske s 3:1, a do pobjede je došao i dubrovački GOŠK 1919 koji je kao domaćin s 2:0 bio bolji od Splita.