TREĆA HNL JUG: Vodičani nose puni plijen iz Ivanbegovine, poraz Hrvaca na domaćem terenu

Akalić izvodi slobodnjak

Nije dobro! Kamen je upisao drugi poraz zaredom i to u svojoj utvrdi u Ivanbegovini od prvog favorita za ispadanje iz lige – Vodica.

Gostima je uspjelo ono što rijetkima uspije, a to je odnijeti puni plijen kući iz Ivanbegovine. Vodičani imaju razloga za slavlje iako nisu pokazali bogzna što u utakmici.

Prema vratima Vojnovića opalili su tek u 56.minuti preko Tonija Španje, da bi Marin Petričević tri minute poslije presudio utakmicu pogotkom za konačnih 1:0. Dračar se u 59. minuti nije najbolje snašao i Vojnović je brzo bio svladan.

Imao je i Kamen svojih prilika preko Miroslava Krištića već u 2. minuti, potom i u 17-toj; Lučić je probao u 38. minuti, Jerčić s 20-tak metara u 72. minuti, ali ništa nije ulazilo u mrežu Mihaljevića. Osjetio se nedostatak igre Marina Jonjića i Josipa Kilića.

Slijedi odlazak na uvijek neugodnu Korčulu, a Kamen će do kraja prvenstva morati u gostima negdje pobrati vrući kesten ukoliko, naravno, želi ostati u ligi.

U ostalim utakmicama vodeći Jadran LP upisao je sigurnu pobjedu protiv Sloge, dok su njegovi prvi pratitelji Neretvanac i Hrvace su upisali iznenađujuće poraze na domaćem terenu.