Treća pobjeda Hajduka na istarskim pripremama

Nakon pobjeda protiv Radomlja (3-1) i MOL Fehervara (3-2), Splićani su s 2:0 slavili protiv Celja
Poreč: Hajduk odigrao pripremnu utakmicu protiv CeljaSrecko Niketic/PIXSELL

Novu prijateljsku utakmicu, na zimskim pripremama u Istri, odradili su nogometaši Hajduka koji su ovaj put svladali slovenskog prvoligaša Celje s 2-0.

Po jedan pogodak postigao je Hajduk u svakom poluvremenu protiv trenutačno trećeplasirane momčadi slovenskog prvenstva koja je tijekom ovog tjedna odigrala 1-1 u prijateljskom susretu od 120 minuta, protiv Dinama.

U prvom dijelu strijelac je za Splićane bio Marco Fossati, koji je sjajno pogodio u rašlje s 25 metara, dok je u 58. za 2-0 zabio mladi, 18-godišnji Jere Vrcić. Hajduk, koji je ovaj susret odradio bez svog najboljeg igrača Marka Livaje, bio je mnogo bolji od slovenskog suparnika te je propustio niz prilika za uvjerljivije slavlje.