Trening utakmica prve i druge momčadi Hajduka

Prva i druga momčad Bijelih odigrale su međusobnu trening utakmicu uoči početka prvenstva koje je na rasporedu za sedam dana. Odigrale su momčadi Igora Tudora i Marija Despotovića dva puta po 70 minuta s tim da se prvi dio utakmice igrao na glavnom terenu, a drugi na pomoćnom.
U vrlo zanimljivom dvoboju s puno akcije, preokreta i niza lijepih pogodaka, slavila je prva momčad Bijelih rezultatom 4:3.
Prva momčad došla je do vodstva preko Adama Gyurcsa u 45. minuti susreta. Vice Baždarić je u izglednoj prilici srušio Marija Čuića na 18 metara, a Gyurcso je zatim iz slobodnog udaraca prebacio živi zid i vrlo lijepo pogodio sami desni kut.
Do izjednačenja je došlo u 52. minuti susreta, Tino Blaž Lauš presjekao je loptu na dvadesetak metara, dodao je Seu koji je iz prve potegao iskosa i pogodio za 1:1, a do preokreta u 60. minuti kada je pogrešku igrača prve momčadi iskoristio Filipović, sjurio se prema vratima i pogodio pored Josipa Posaveca.
U drugoj minuti drugog dijela utakmice Jairo je iz blizine izjednačio na 2:2 nakon ubačaja Marina Jakoliša s desnog boka, a u 17. minuti Ivan Šarić pogodio je za novo vodstvo druge momčadi od 3:2. Novo poravnanje rezultata vidjeli smo u 43. minuti drugog dijela nakon što je Jairo sigurno realizirao jedanaesterac kojeg je prethodno izborio Jakov Blagaić.
Do potpunog preokreta druga momčad je došla u 49. minuti drugog dijela nakon što je Ivan Dolček iskoristio jedan odbijanac i s 13 metara poslao neobranjiv udarac u donji desni kut.