TURNIR ANTE BRUNO BUŠIĆ: Kamenova četiri komada do polufinala

Utakmicom Kamena i Imotskog u srijedu je otvoren 30-ti jubilarni nogometni memorijal „Ante Bruno Bušić“ u Vinjanima Donjim
Turnir ABB – Kamen- Imotski otvaranje – 021 portal

Utakmicom Kamena i Imotskog u srijedu je otvoren 30-ti jubilarni nogometni memorijal „Ante Bruno Bušić“ u Vinjanima Donjim. U toj utakmici Kamen je slavio 4:0 i tako se plasirao u polufinale, gdje će snage sutra (petak) na Dan Oluje odmjeriti s prološkom Mladosti. Prva dva pogotka pala su nakon 20-tak minuta igre i to u svega dvije minute.

Za vodstvo Kamena prvo je pogodio Kljenak u 23 minuti, da bi dvije minute poslije novopridošli Mateo Kuzman (do jučer igrač NK Imotskog), pogodio za 2:0. S tim se rezultatom otišlo na odmor. Do 73. minute nismo vidjeli praktički ništa, a onda je zazvonilo na Jovićevim vratima kada je Kilić dalekometnim udarcem pokušao iznenaditi samog Jovića i potom pogodio prečku, zatim je Planinić srušio Peku u kaznenom prostoru, a Vrljičak vrhunski obranio Kutleši udarac s 11 metara.

Bila je to jedina prava prilika Imotskog da pokuša smanjiti rezultat. Potvrdu ulaska Kamena u polufinale svojim pogodcima potvrdili su Milardović u 80-toj i Marko Kujundžić u 82.minuti.

30. MEMORIJAL „ANTE BRUNO BUŠIĆ“ VINJANI DONJI
NK KAMEN – NK IMOTSKI 4:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 – Kljenak (23), 2:0 – Kuzman (25), 3:0 – Milardović (80), 4:0 – M. Kujundžić (82)