TURNIR STOKILAŠA: Satarluk preokretom do pobjede, Hercegovci dominirali nad Krivodolom

Turnir se nastavlja večeras
BOŽE POMOZI – KRIVODOL – OTVARANJE_

I bez Božje intervencije na Pojilu u nedjelju navečer momčad „Bože pomozi“ iz Širokog Brijega, lako se u prvom susretu ovogodišnjeg drugog malonogometnog turnira stokilaša u Runovićima poigrala s Krivodolom. Već na samom poluvremenu bilo je visokih 6:0. Hercegovci su u nastavku dodali još 3, a Krivodoljani su uspjeli pomaknuti se s nule i ublažiti poraz tek jednim pogotkom (9:1).

Zbog ne dolaska dviju ekipa raspored večeri morao se mijenjati pa su domaći Satarluk i momci iz Cb Max morali odigrati međusobno. Iako je Max na poluvremenu vodio 4:3, hat-trick Grge Puljiza u nastavku pokazao se ključnim za pobjedu Satarluka iz Podosoja – 8:5.