U Solinu održano finale Kupa Hrvatske u streljaštvu. Prvak Pavao Granić

finale-skeetsolin.hr

Ovog vikenda u organizaciji SK Voljka na strelištu Mrtvenice održano je Finale KUP-a Hrvatske u streljaštvu, u disciplina skeet.

Nakon dvodnevnog kvalifikacijskog natjecanja šest najboljih plasiralo se u finale, a u zadnjem krugu, u borbi za zlatnu medalju, ostali su Petar Vuletić i Pavao Granić.

Nadmetanje je bilo neizvjesno. Nakon odrađenog finala oba strijelca su imala po 48 pogođenih meta. U raspucavanju, ovoga puta, više koncentracije imao je Pavao Granić pogodivši 3/4 mete, a Petar 2/4 mete te zasluženo osvojio zlatnu medalju. Treće mjesto zauzeo je Mijo Uroš.

Ovo natjecanje bila je i uvertira za idući vikend kada se održava Prvenstvo Hrvatske, također u Solinu u organizaciji SK Voljak. Prvenstvo Hrvatske u skeetu odvijat će se u sklopu sportskih manifestacija proslave blagdana Male Gospe i Dana grada Solina.