U teškoj prometnoj nesreći na istarskom ipsilonu poginule dvije osobe

Nesreća se dogodila tridesetak minuta iza ponoći
PXL_160321_32184863-768×512Srećko Niketić/PIXSELL

Dvije su osobe smrtno stradale u teškoj prometnoj nesreći koja se noćas dogodila na dionici istarskog ipsilona Ivoli – Rogovići, izvijestila je Policijska uprava istarska.

Nesreća se dogodila tridesetak minuta iza ponoći. Policija navodi da je 31-godišnjak vozio Fiat Doblo, daruvarske registracije, dionicom ipsilona iz smjera čvora Ivoli prema čvoru Rogovići kada je iz još neutvrđenih razloga skrenuo u desno izvan kolnika. Vozilo je udarilo u smjerokazni stupić i zaštitnu ogradu nakon čega se prevrnulo i udarilo u ogradu za zaštitu od buke. Vozač nije koristio sigurnosni pojas.

U nesreći su smrtno stradali 31-godišnji vozač i 31-godišnji suvozač, obojica s područja Rijeke, priopćila je policija.

Nadležno državno odvjetništvo naložilo je obdukciju nad tijelima poginulih, a za vrijeme trajanja očevida promet na dionici autoceste od čvora Ivoli do čvora Rogovići bio je u prekidu do šest sati.

Aktualno
Crna kronika
Hrvatska