Uvjerljiva pobjeda Croatie za 46. rođendan

IMG-20200223-WA0020

U 17. kolu druge HNL Croatia iz Zmijavaca ugostila je Dugopolje i uvjerljivo slavila rezultatom 3:0, te na najljepši način proslavila 46. rođendan kluba.

Domaćini su dominirali cijelim susretom, pokazali se kao bolja momčad, a bolju igru su okrunili pred kraj prvog poluvremena kada u 40. minuti nakon solo prodora za 1:0 pogađa Knežević. Momčad Krešimira Režića pobjedu je osigurala u samo dvije minute drugog poluvremena. Prvo je u 71. za 2:0 pogodio Mijo Šabić, da bi konačnih 3:0 postavio povratnik u matični klub Tomislav Mrkonjić.

Ovom pobjedom Croatia se izjednačila s Hajdukom II na diobi četvrtog mjesta na tablici s 27 bodova, dok je Dugopolje ostalo na jedanaestom mjestu s 21 bodom.