VINJANI GORNJI: Zaobilaznica juriša u obranu naslova, Tempo ostao bez finala

Memorijalni malonogometni turnir „Mate Juroš - Damir“ u Vinjanima Gornjim došao je do svoje ovoljetne završnice
GM Zaobilaznica pobjednik MJD 2021

Memorijalni malonogometni turnir „Mate Juroš – Damir“ u Vinjanima Gornjim došao je do svoje ovoljetne završnice. Sinoć su odigrane polufinalne utakmice u kojoj su Pogrebno Aračić i branitelj naslova GM Zaobilaznica potvrdili status favorita za ovogodišnje osvajanje naslova.

Uzbudljivo je bilo u prvoj utakmici polufinala gdje su snage odmjerili Pogrebno Aračić i FC Tempo. 3:3 bilo je na poluvremenu. I kada je Tempo držao minimalnu prednost od 4:3 u drugom dijelu, narančasti su je na drugoj strani uspjeli stopiti prvo preko Pijanovića za izjednačenje, a onda u zadnjoj sekundi i preko Šimića za 5:4 te tako otišli u finale branitelju naslova, koji se u drugoj utakmici nije puno mučio s Haharima iz Grubina.

5:0 bilo je na poluvremenu, no u drugom dijelu Hahari više stišću, postižu i tri pogotka, ali nedovoljno protiv jake Zaobilaznice, koja silno želi obraniti prošlogodišnji naslov.