Crni razočarali

Vodičanima bodovi iz Ivanbegovine, Kamen se kasno počeo oštriti

Od najavljenih bodova u Ivanbegovini ipak ništa, barem za Crne
Kamen – Vodice izvjestaj 021 portal

Od najavljenih bodova u Ivanbegovini ipak ništa, barem za Crne. Vodičani to za sebe ne mogu reći jer kući nose pun plijen. Kamen je još dobro i prošao jer su gosti iz Vodica neke mrtve šanse uspjeli promašiti, kao onu u 95. minuti kada su doslovno mogli staviti točku na “i”, da Gulam ispred Kamenovih vrata nakon odlične lopte Tomislava Pandže nije ostao kratak, pomalo i nekoncentriran. Minimalan rezultat i velika tri boda s kojim i novi gostujući trener mora biti zadovoljan.

Prvih sedamnaest minuta ništa, a onda je nakon neuspješno izvedenog prekida za goste Kljenak dobio jednu dobru loptu, probio lijevu stranu i u kaznenom prostoru sačekao Jerkovića u naletu, koji bi da je malo bio precizniji mogao se upisati u strijelce. Ovako je lopta odsjela pored gola, a mreža Benata ostala netaknuta. Gosti su u 23. minuti prvi put onako lagano zaprijetili, lagan šut glavom Prpića u kaznenom prostoru brani Đerek, koji je barem privremeno okusio slast igranja 3. NL. Vodičani nisu na tome stali, pa su i u 30-toj minuti zaprijetili preko Silova, lopta s nekih 20 metara ide Đereku ravno u ruke. Ni te dvije šanse nisu uspjele razbuditi Kamen, pa je hladan tuš uslijedio pet minuta pred odmor kada se Škugor oslobađa svog čuvara u kaznenom prostoru i pored druge stative uspijeva pogoditi za pobjedu – 0:1.

Kujundžić u nastavku ostavlja samo Jovića i Čambera na klupi, osvježava redove i linije, ali bezuspješno. Vodice su pokazale kako ne ostavljaju puno prostora za protivničke napade, time i prilike za izjednačenje, pa su škarice Filipa Nenadića u 51. minuti s 10-tak metara još jedna propuštena prilika da se dođe barem do boda. Kako je vrijeme odmicalo Kamen je bivao sve bolji. U zadnjim minutama probao je iznenaditi Kljenak, lopta direktno u vratara Benata, a pred sam sučev zvižduk Roko Kujundžić šalje loptu pokraj gola. Kamen se kasno počeo oštriti.

Ostali rezultati: Zagora – Uskok 3:1, Junak Sinj – GOŠK Dubrovnik 5:0, Neretva – Split 4:2, Sloga – Omiš 0:0, GOŠK Kaštela – Zadar 0:1, Primorac (B) – Zmaj Makarska 1:0