Kamen nastavio s igrom toplo-hladno

Zagora u samo dvije minute smrvila Kamen

Kamen je dobro kontrolirao igru do prvog primljenog pogotka u 53. minuti
Kamen – Zagora2 – izvještaj 021 portal

Kamen, nekad te igrom ugodno iznenadi, nekad neugodno. Reklo bi se da igraju toplo-hladno. 0:3 u Ivanbegovini protiv jednog od favorita za naslov prvaka 3. NL Jug. Što reći osim da su dobro kontrolirali igru do prvog primljenog pogotka u 53. minuti.

U prvih 45. minuta opalili su tri puta prema vratima gostujućeg vratara Lukača i sva tri puta, zanimljivo, preko Kljenka. Prvi odmah u 4. minuti pogađa vanjsku mrežicu, drugi puta u 21. minuti Kljenak je možda bio i najbliži pogotku, skliska lopta za vratara Lukača, kojem lopta samo što nije ispala iz ruke nakon slobodnjaka te u 33. minuti Kljenak opet iz kornera dva puta bezuspješno pokušava prevariti Lukača. Sve te silne Petrove prilike Zagora je kaznila prvo u 53. minuti nakon odličnog ubačaja Gabrića s desne strane za Krajinu, koji je čekao na drugoj stativi, a taj mali kut Guć je slabo pokrio i to je – 0:1. Kamen tada kao da je nestao s terena.

U 61. minuti Maretić po sredini upućuje opasan šut, siguran je Guć. Kamen je poslije toga smrvljen u samo dvije minute. U 68. Gabrić šalje još jednu dobru loptu, ovog puta iz kornera na drugu stranu gdje pogađa glavu Abramovića, on desne rašlje Guća – 0:2. Maretić je nakon toga mogao praktički birati gdje će pucati, sam ispred Guća – 0:3. Zadnjih 20 minuta Kamen kao da je jedva čekao da utakmica završi.

Ostali rezultati 21.kola: Omiš – Neretvanac 3:1, Split – GOŠK Kaštela 1:1, Uskok – Neretva 0:1, Vodice – Sloga 1:0, Zadar – Junak 2:2 i GOŠK Dubrovnik – Zmaj Makarska 1:0