Zmaj pogođen Kamenom tri puta, Sloga iznenadila vodećeg Jadrana

Momčad Kamena i nakon 21 odigranog kola nastavlja s uspješnim nizom u 3.HNL-Jug
KAMEN – ZMAJ – Izvještaj 021 portal

Momčad Kamena i nakon 21 odigranog kola nastavlja s uspješnim nizom u 3.HNL-Jug. Ovog puta nastradao je makarski Zmaj, koji je ispraćen iz Ivanbegovine s tri pogotka u mreži Miševića. Već u 7.minuti Kamen je poveo pogotkom Nenadića nakon ubačaja Kljenka, da bi u 20.minuti uslijedio novi pogodak Mikulića lijepim udarcem glavom u lijeve rašlje i asistencijom kapetana Branimira Kujundžića.

Domaćinu definitivno pripada prvo poluvrijeme jer gosti iz Makarske nisu opalili prema vratima Barbića niti jednom. Tek je Katić probao nešto u petercu u 43.minuti, lopta završila pored gola. Kamen nastavlja s pritiskom u 28.minuti preko kapetana Kujundžića odličnim udarcem po sredini i gotovo s pola igrališta, da bi se i Kovačić odlučio na slično s 20 metara u 40.minuti. Oba puta brani Mišević. I onda slijedi ta 41. Branimirova minuta. Kapetan izvodi korner i pogađa ravno u mrežu za 3:0 i mirno vodstvo Kamena na poluvremenu.

Makaranima kao da je dosta monotonije u prvom dijelu, pa u 58.minuti preko Ive Bobana pokušavaju nešto iz prekida, brani Barbić. U 62.minuti ipak dolaze do pogotka, strijelac je Bunjaku – 3:1. Isti igrač prijeti i tri minute poslije udarcem glavom, lopta iznad vrata Barbića nakon kornera Bobana. Kamen se vraća u 66.minuti, ali rezultat do kraja ostaje isti.

Prvo je pokušao kapetan Kujundžić, potom opet Nenadić u 70.minuti, da bi Kljenak pred sam kraj u 88.minuti pogodio vratnicu po sredini s nekih 20 metara. 10 osvojenih bodova u 4 utakmice proljetnog dijela za Kamen i Šušnjaru nije moglo bolje. Slijedi odlazak u Split.
Od ostalih susreta u 3.HNL-jug izdvajamo pobjedu Junaka u Sinju nad Neretvancem 4:0 i pobjedu Sloge u Pločama nad vodećim Jadranom 1:0, dok je sljedeći Kamenov protivnik Split izgubio u Zadru od istoimenog protivnika 2:0.

3. HNL JUG, 21. KOLO
NK KAMEN – HRNK ZMAJ (M) 3:1
STRIJELCI: 1:0 Nenadić (7), 2:0 Mikulić (20), 3:0 B. Kujundžić (41), 3:1 Bunjaku (62)