Zmijavčanima ne ide ove sezone

Croatia nastavila hod po mukama; težak poraz od Jaruna

Tomislav Gudelj se vratio s dva gola, no katastrofalnih posljednjih dvadeset minuta odnijelo nadu u pozitivan ishod
374249512_793430732783248_4083816268521972298_nFacebook NK Jarun

Samo dva dana prije utakmice s Jarunom veliko pojačanje u redovima Croatije. Ponovno se u Zmijavce vratio Tomislav Gudelj, nakon što je sporazumno prekinuo ugovor s Rudešom. Vratio se kapetan tako u Zmijavce pomoći klubu u kojem je i igrao prije odlaska u Zagreb.

Na najbolji mogući način Gudelj je ostvario povratak u dresu Croatije, postigao je dva pogotka protiv Jaruna, ali nažalost katastrofalnih posljednjih 20 minuta i veliki i katastrofalni poraz u Zaprešiću od 5:2. Loš debi za novog trenera Marijana Karoglana koji je imao do 68. minute vodstvo, ali potpuni preokret momčadi Jaruna i kaos u Croatiji te na kraju petica u mreži vratara Marija Gudelja za jedan loš dan u Zaprešiću.

Nastavlja se loša serija rezultata momčadi iz Zmijavaca, već šesta utakmica za redom bez pobjede, ali ipak sama njihova nervoza na terenu završila je sa šest žutih kartona, jednostavno ne ide i ne ide Zmijavčanima ove sezone. Nadamo se da će dolazak Gudelja kako je to pokazao u Zaprešiću poboljšati napad i da će se u Zmijavcima Croatia u narednom kolu doći do pobjede.

SUPERSPORT 1. NL, 6. KOLO
NK JARUN – NK CROATIA (Z) 5:2
Zaprešić. Igralište: ŠRC Ivan Laljak. Gledatelja: 250. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Pomoćnici: Međarić i Premužaj.
STRIJELCI: 1:0 Tadić (10), 1:1 T. Gudelj (26), 1:2 T. Gudelj (41), 2:2 Bilobrk (68), 3:2 Alghoul (76), 4:2 Mateković (88), 5:2 Mateković (90 +3)
NK JARUN: Ilinčić, Dajčer, Bićanić (od 46. Žilinski), Babić (od 46. Bošković), Tadić (od 87. Mateković), Alghoul, Radujković (od 64. Bilobrk), Abramović, Pranjić, Smoljo, Matijević ( od 46. Žuljević). TRENER: Jerko Leko
NK CROATIA (Z): M. Gudelj, Šalinović, Čulina (od 46. Todorić), A. Šuto (od 73. Grgić), Gadže (od 88. M. Šuto), Šabić, Nikolić, Šimunić (od 46. Brkić), Krizmanić (od 61 Marić), Klančir, T. Gudelj. TRENER: Marijan Karoglan
IGRAČ UTAKMICE: Alghoul Halid (NK Jarun)