Nastavljena kriza rezultata

Posljednja Croatia teško nastradala u Osijeku

Ni u desetom kolu zaredom u SuperSport 1. NL momčad iz Zmijavaca nije upisala pobjedu
WhatsApp Image 2023-10-08 at 18.09.34

Ni u desetom kolu zaredom u SuperSport 1. NL momčad iz Zmijavaca nije upisala pobjedu. Dapače, ostvarili su težak poraz Na Gradskom Vrtu protiv odlične momčadi Zrinskog iz Jurjevca s visokih 4:0. Utakmicu su domaćini riješili u prvih deset minuta, kada su na semaforu već imali 2:0, pogodcima Korova i Dogana. Momčad iz Zmijavaca dokrajčio je do 50 minute utakmice s Dva gola Ajdin Mujagić.

Croatia ne zna za pobjedu deset kola i drži posljednje mjesto na prvenstvenoj tablici sa samo šest osvojenih bodova. Ali na svu sreću za Zmijavce daleko nisu ni Solin i BSK Bijelo Brdo koji imaju samo dva boda više. Ipak situacija u Zmijavcima je zabrinjavajuća, hoće li uprava preuzeti neke drastične poteze vidjet ćemo u narednom vremenu.

Ponovno traje i post postizanja pogodaka, već više od 270 minuta i više od tri utakmice Zmijavčani nisu zabili, zbog toga zasluženo drže posljednje mjesto koje ih vodi u niži rang. Međutim tek smo na trećini prvenstva i na kraju se o uzrečici broje mrtvi. Zasad Croatia umire za pobjedu koju još nije ostvarila, post kojemu više od dva mjeseca nema kraja.

SUPERSPORT 1. NL, 10. KOLO
NK ZRINSKI OSJEČKO 1664 – NK CROATIA ZMIJAVCI 4:0 (3:0)
Osijek. Stadion: Gradski vrt. Gledatelja: 400. Sudac: Darko Jurčević (Cetingrad). Pomoćnici: Trklja i Mioković
STRIJELCI: 1:0 Korov (4), 2:0 Dogan (10), 3:0 Mujagić (38) 4:0 Mujagić (51)
NK ZRINSKI OSJEČKO 1664: M. Stanić, Unušić, Kuprešak, P. Stanić, Horvat (od 58. Jajalo), Strnaput, Pekarić (od 58. Svržnjak), Korov (od 77. Jelavić), Mujagić (od 83. Dabić), Dogan (od 83. Glavan), Tadić. TRENER: Igor Budiša
NK CROATIA ZMIJAVCI: Vukman, Šalinović, Čulina (od 46. Brkić), A. Šuto (od 75. Kamga), Gadže, Nikolić, Šimunić, Krizmanić (od 87. Kobidze), Radić (od 46. Grgić), Todorić, Gudelj (od 81 Marić). TRENER: Marijan Karoglan
IGRAČ UTAKMICE: Ajdin Mujagić (Zrinski Osječko 1664)