Skok na drugo mjesto poretka

Treća pobjeda Proložana; na Šarampovu potopljen Jadran

Strijelci za Mladost bili su Tolić i čak dva Jurićeva džokera s klupe Grgić i Duje Ribičić
382953280_818315426757750_8835161683834417061_nFacebook NK Mladost

Mladostaši su lakše od očekivanoga upisali i treću uzastopnu pobjedu u prvenstvu i tako se pomakli na drugo mjesto tablice. Uvjerljivo su sa 3:0 svladali momčad iz Tučepa.

Strijelci za Proložane bili su Tolić i čak dva Jurićeva džokera s klupe Grgić i Duje Ribičić.

Treba reći da je utakmicu odlučilo isključenje kapetana gostiju Antonia Bušelića. On je naime u 60 minuti zbog prigovora morao na hlađenje. Odmah nakon toga u idućih šest minuta Mladost je postigla dva pogotka i riješila utakmicu.

1. ŽNL, 4. KOLO
NK MLADOST (P) – NK JADRAN (T) 3:0 (1:0)
Proložac. Igralište: Šarampov. Gledatelja: 200. Sudac: Mladen Labrović (Glavice) 7. Pomoćnici: Biloš i Božinović- Mađor
STRIJELCI: 1:0 Tolić (24), 2:0 Grgić (64), 3:0 Ribičić (66)
NK MLADOST (P): Čamber 6.5, Grabovac 7, Tomas 7, Tolić 7.5 (od 83. Petričević -), Vidulin 6.5 (od 68. Jukić 6.5), Češljar 6.5, Lončar 6.5 (od 46. Ribičić 7), Milardović 6.5 (od 46. Grgić 7), Šakić 7, Meter 7 (od 68. Boban 6.5), Klarić- Dračar 7. TRENER: Mladen Jurić 7.
NK JADRAN (T): Tolić 6, Jović 6, Medak 6, Godinović 6, Bušelić 5, Čović 6, Buhač 5.5 (od 86 Švec -), Sokol 6, Batinović 6 (od 82. Brbić -), Cvitanović 6, Božić 6. TRENER: Jurica Karabatić
IGRAČ UTAKMICE: Mirko Tolić (NK Mladost)